mikä

olla vikana, kun on olut yhdynnässä ja sit seuraavana päivänä tulee vähän verta?
2344
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos yhdyntä mahdollisesti sattui niin jotain saattoi mennä rikki mutta jos oli eka kerta niin se on kai ihan normaalia. Peseydy huolella

Äänestä
  • Ei ollut eka kerta kyseessä. Ja vähä kyllä sattu eilen että, jospa ei mitää vaarallista

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mahtaa kirjoitti:

olla vikana, kun on olut yhdynnässä ja sit seuraavana päivänä tulee vähän verta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu