Seksimötte

N a hyi, mötte keskiviikkona jossakin päinssään stadia, erhotuksia, karjupuisto, raahann aaakio ,jne...

PS ostetaan asuntonauto joka sopii 75 mersun persiiseen
yst vast pyh marko135kgatsuomi24.fi
152361
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Voisin kutsua Huhhelin.
Sopiiko?

Äänestä

mukaan!

Äänestä

, mutta olisitkohan eksynyt väärälle palstalle?

Äänestä
  • UAZ Hunter jyrää ja laanaa tonttia!

    Äänestä

Tunnette punaisesta rusetista mulkussa. Ovatko nämä perinsteiset poikatapaamiset vai kaikkea sikin, jossa pillut ja pallit ovat sekaisin.

Äänestä

Onks se 75 veturi W123 ja D ja 5-pyttynen?

Äänestä
  • 135kg, 6 reikää (korvat, sieraimet, ruusunen ja suu) ja suuri kuppikoko.

    Äänestä

  • Ei ole W123 vaan W115 5syl 300D

    Eikä se marko kai asuntoautoa etsi vaan veturiin tyylillisesti sopivaa asuntovaunua.

    Äänestä

Viime möten klamydia on vihdoin pois. Eikun uutta hankkimaan. Kait sitä pyllistellään taas puistossa tai patsaan takana?

Äänestä

Markko ny sortunu teknisiin liuottimiin ja samalla syöny näppäimiä?

Äänestä

Tarjoan kordarit kaikille mötteläisille. Bussikuljetuskin järjestynee Itä- ja Varsinais-Suomesta. Junamatkaajat voivat ottaa jo tappituntumaa ennen varsinaista junailua.

Ohjelmasta en uskalla sanoa mitiä, koska illan isäntä, Mapko, ei ole mitään tarkempaa luvannut. Veikkaan jonkinlaista asuntovaununäytöstä?

Äänestä
  • kyl miekii tuun.
    iloista anttajaa muistettaan ain. tuut siekii votga74

    Äänestä

  • Mapko soittaa alasti posetiivia, apina tanssahtelee ja väki juo taskulämmintä votkaa jossakin puiston perukoilla. Jääkää panomiehet ja -tytöt kotio. Tilaisuus on otsikosta huolimatta enemmän ottopojille ja -tytöille.

    Äänestä

Tuo yllätysvieraaksi hankittu schwartze nigger antoi todella kyytiä mötteläisille. Blinit, vodka ja kurkut maistuivat. Jälkiruokana saadusta tippurista nautitaan vielä pitkään.

Äänestä

Ihan hyvä mötte.
Syötiin riittävästi ja sit vähän juotiinkii. Ja puhuttiin alkuilta. Myöhemmin ei sit puhuttu vaan lähdettiin jokainen majapaikkaansa. Välillä minulla oli itku silmissä.

Jäi siitä haikea olo.

Kiitokset omasta puolestani julkisesti Markolle ja Artulle.

Toivottavasti Marko ei häviä sinne Venäjän maille.

Presidentti Putin seurasi minua Tallinnaan ja läksi mustien autojen letkassa kohti Pietaria.
















Ainakin Markoa kohtaan.



Putin oli mukana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


old_profile_16637 kirjoitti:

N a hyi, mötte keskiviikkona jossakin päinssään stadia, erhotuksia, karjupuisto, raahann aaakio ,jne...

PS ostetaan asuntonauto joka sopii 75 mersun persiiseen
yst vast pyh marko135kgatsuomi24.fi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu