JARKON SEKOILU

Jätkä antaa turhan ylimielisiä lausuntoja pk-huoneessa; "Riitta lähtöö, ei ole faneja kuten mulla". Uskomaton jätkä.

Ei muuta kuin ulos, tuosta ylimielisyydestä on RANGAISTAVA!!!

Unohtakaa Riitta ja Suvi. Vaikka ne ottais päähän, on nyt tärkeämpää saada Jarkko pihalle ja nähdä sen epäuskoinen ilme sunnuntaina kun nimi kajahtaa. Ajatelkaa sitä...oikein sille, ylimieliselle idiootille.

TOIMIKAA, MIINUKSIA JARKOLLE!
8579
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Miinuksia SUVILLE !! Kotiinsa kiljumaan !

Äänestä
  • neidit ulos ekaks eli , riitta,sauli

    Äänestä

Toimitaan ja toivotaan että niin käy !!! Jarkon sieltä oikeudenmukaisuuden nimissä PITÄISI !!!! lähteä, ei todellakaan kuulu joukkoon ja käytös sikamaista. Ei hyväksi maineeksi miehille eikä itselleen.

Äänestä

Jarkko ULOS,ensin tykkäsin mut nyt on luonne ja asenne paljastunut!
Melkeen vois sanoa ikärasistiksi!
Millä oikeudella Jarkko sanoo,että Riitta on väärässä paikassa ja väärään aikaan!
Ihan selvästi ei Riitta kelpaa taloon Jarkon mielestä koska on vanhempi kuin muut.
Onhan vanhoillakin oikeus kokea uutta eikä Riitta ole edes vanha.
Ja se episodi pikkujouluissa!!!!!!
ELI JARKKO ULOS!!Ja Riitalla on kannustajia

Äänestä

Ei kestä enää tota törppöä! Nytkin subilla tulevassa lähetyksessä käyttäytyy kännissä tosi ylimielisesti, vaikka ei oo mitään syytä, ei se ole sen fiksumpi(OIKEESTI) kun kukaan muukaan tuolla talossa! Voin jopa uskoa et Niko käyttäytyy paljon miehisemmin ku Jarkko, vaikka taitaa olla jopa hieman nuorempi Jarkkoa... Jarkko ulos röyhistelemään ja NAISTEN POKAAMAKSI (JUUPA JOO USKOO KEN TAHTOO!), mulle ei ainakaa kelpais tollanen itserakas munien rapsuttelija!

Äänestä
  • ..näytti siltä, että Jarkko lähtisi. Suvi toka ja Riitta, yllätys vaan, oli viimeinen.
    Mutta nyt olis tärkeää pitää se linja edelleen, Jarkon on poistuttava talosta!

    Äänestä

kyllä tänään lähti aika monta miinus ääntä minun kännykästäni......

Äänestä
  • KAIKKI LAITETAAN MIINUKSET JARKOLLE!!!
    Alkaa jo se panetus hommaki ärsyttää muijen asioijen lisäksi!rasisti ja seksihimo päällä.
    Riitassa ja Suvissa on kuitenkin enempi viihykettä ei joka päivä samaa naamaa näytä kumpikaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


JATKUU kirjoitti:

Jätkä antaa turhan ylimielisiä lausuntoja pk-huoneessa; "Riitta lähtöö, ei ole faneja kuten mulla". Uskomaton jätkä.

Ei muuta kuin ulos, tuosta ylimielisyydestä on RANGAISTAVA!!!

Unohtakaa Riitta ja Suvi. Vaikka ne ottais päähän, on nyt tärkeämpää saada Jarkko pihalle ja nähdä sen epäuskoinen ilme sunnuntaina kun nimi kajahtaa. Ajatelkaa sitä...oikein sille, ylimieliselle idiootille.

TOIMIKAA, MIINUKSIA JARKOLLE!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu