kadi sormetti viime yönä

sormettiko kadi viime yönä tai kukaan muukaan bb-talon asukas ???
122128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Paha sannoo ku en talossa ollu. Minä kyllä runkkasin, jos se yhtään kiinostaa.

Äänestä
  • mutta vähän

    Äänestä

tää oli päivän paras

Äänestä
  • mielestä hahahaha

    Äänestä

sormetus

Äänestä
  • sana toi sormetus mitä lie tarkoittaa

    Äänestä

  • sama kuin sormettaa

    Äänestä

  • tosi naurettava kirjoitti:

    sana toi sormetus mitä lie tarkoittaa

    missä sormella hyväillään itseä

    Äänestä

eii ymmärrä

Äänestä
  • Sormetus ja sormettaa on ihan sama asia. Jokainen sitä joskus tekee ja se on vaan hätävara, jos ei muuten saa seksiä.

    Äänestä

naisten juttu

Äänestä
  • tumputtaa jos ei oo misuu himassa... ;D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


bb-2007 kirjoitti:

sormettiko kadi viime yönä tai kukaan muukaan bb-talon asukas ???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu