kone pätkii

Koneessa on 3gb muistia, vista32bit, q6600 prosessori (neljä ydintä)ja 8800 GTX näytönohjain. Peli pätkii täysillä asetuksilla. Se tekee saman XP:ssä. Reunanpehmennystä en voi käyttää ollenkaan. Missä on vika? apua? Uusimmat ajurit on ladattu ja asennettu.
1176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

minkälainen virtalähe on koneessa... mulla on 2x 2900xt 512mb korttia ja hyvin pelaa pelit...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( kirjoitti:

Koneessa on 3gb muistia, vista32bit, q6600 prosessori (neljä ydintä)ja 8800 GTX näytönohjain. Peli pätkii täysillä asetuksilla. Se tekee saman XP:ssä. Reunanpehmennystä en voi käyttää ollenkaan. Missä on vika? apua? Uusimmat ajurit on ladattu ja asennettu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu