tila-autoista?

Onko tietoa onko kokoluokkaan "Avensis verso/Previa" tulossa jatkoa? Uusia tilamalleja?
3308
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Japaniss aja jenkeissä nitä myyty jo vuosia. Eurooppaan ei tuoda, koska Euroopassa ei enää ostokykyä hankkia isoja Toyotia. Toisin oli tilanne vielä viisi vuotta sitten. Mutta nyt EU on todella kovasti köyhtynyt. Se näkyy autokaupassa.

Äänestä
  • euroopassa ovat vain viisastuneet, mistä päättelet ettei ole osto kykyä? epäilen suuresti horinoitasi.

    Äänestä

  • eurooppalaiset ovat vaurastuneet, eikä tarvii toyotiin enää kajota. Voi hankkia laadukkaampia ja parempia autoja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tila-auton tarpeessa kirjoitti:

Onko tietoa onko kokoluokkaan "Avensis verso/Previa" tulossa jatkoa? Uusia tilamalleja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu