Alkoikos Kadilla tökkimään tämäkin viikkotehtävä, noh, sehän on aivan normaalia "aitoa" käytöstä häneltä :D
Alkoikos
Kadilla
12483
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
täysillä mukana
Kadi sinne kadi tänne,voi vittu että jaksatte pauhata tuollaisesta törpöstä.
Ei ihme että maailma on täynnä hulluja,mutta onko niitä väkisin laahattava telkkariin
Veisivät sen talon pohjoisnavalle kusipäitten kera!
Ei ole pakko katsoa bbkanava,ai hulluja talo täynnä,olen aina luullut että ne asuu mielisairalassa,mitä bbtalo olisi ilman KADIA,ei mitään.Sinäkin vaikutat pikkasen hermostuneelta,onko se ensi oire jostakin?
vai onko vain kirjoitusvirheitä? Ei mene läpi, lauserakenne paljastaa suomalaiseksi, ainakin meille kielitaitoisille.
En tiedä, onko mukana. Riitta ainakin on. Niko aika hyvä ope. Voisi tietysti oppilaiden käskeä näyttämään kartalta paikkoja. Puhuisi paikoista, joissa on liikkunut ja käskisi oppilaitten näyttää paikat kartalta.
takia nurkkaan (kyllä, se oli siihen aikaan), mutta kaveri pelasti ja tunnusti naurattaneensa. Joutui sitten kirjoittamaan jotain taululle ja vielä itse nurkkaan.
Olen suomalainen,mutta pieni pilke silmäkulmassa,en ota asiat niin vakavasti jos vahingossa tule kirj.virheitä.
Sinähän reppana aivan vauhkoonnut.
Rauhoitu, koska turha meuhkata, kun et asialle kumminkaan mitään mahda.
Kadi tulee voittamaan tämän vuoden BB:n, ja siihen ei kenelläkään ole nokan koputtamista.
Säästä itseäsi turhalta vaivalta.
Ei sillä ole väliä mahtaako vai ei, eilen laitoin satasella miinuksia Suville ja toisen satasen aion laittaa Kadin miinuksiin, katotaan sitten kuinka äänestyksessä käy
Sadalla eurolla et edes pääse langalle roikkumaan.
Jarkolle miinuksia ja Suville 50 puhelua plussaa, ei riittänyt.
Tällä viikolla tuplaan panokset kun Riitta on Jarkkoa vastassa. 100-Jarkko 100 Riitta
Saatais se leuhka jätkä ulos sieltä ennen Riittaa.
Aikajärjestys ahneimmat ensin, pätee edelleenkin.