Joten te saakelin ennakkoluuloiset pässit saisitte lopettaa pelkästään Kadin mollaamisen. Ai niin Nikohan on "100% suomalainen", joten ette sen takia viitsi ottaa huomioon!!!
Nikokin sanoi SUORAAN, ettei
ollut hyvä koulussa.
8478
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Niko ei ole rapajuoppo. Ja Niko on opiskellut ja opiskelee. Virolainen ei saa voittaa.
Ehdottomasti paras kilpailija talossa.
Kadi menee voittoon omana itsenään, eikä muita mollaamalla.
Harvoin näkee noin symppis tyyppiä.
Kadi on voittonsa ansainnut.
siviilissä bissee aika reilusti. Se mitään opiskele, jätti liikuntakoulun kesken ja nyt on Anttilassa duunissa. Siinä sen urakehitys.
Aivan turha hemmo.
siltähän hajosi jalka eikä sen takia voinut mennä sinne liikuntakouluun vielä. Menee seuraavalle vuodelle sitten. Hyvähän se on et tekee välillä töitä.
se minnekään mene. Ei päässyt sisäänpääsykokeita lävitse joten meni itsemaksetulle 3 kk kurssille, minkä senkin sössäs, joten katsotaan nyt mistä tämä hyppyheikki itsensä löytää.
jengin mukana koulukiusaaja. Yksin ei uskaltanut tehdä mitään, mutta jos oli oma jengi ympärillä niin silloin oli yksi pahemmasta päästä. Ei ollenkaan niin reilu ja mukava kuin antaa ymmärtää. Varsinainen jengin jees-mies.
Yksinkertainen tumpelo koko jätkä.
??????
ihan "yliopilas". Just ja just pääsi lävitse. Kirjoitti vain pakolliset ja nekin aana.Niillä papereilla ei pääse mihinkään.