JAANA

JO SEURAAVISSA VAALEISSA! KOVA NOSTE!
2128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jaana teki kyllä miehentyön neuvotteluissa. Ehdokkaana olisi varmasti puolueen ääniharava ja veisi siinä samalla muutaman muunkin läpi. Mutta itse en ole kokoomusta äänestänyt enkä tule koskaan äänestämään. Jaana olisi ehdoton pelastusenkeli kokoomukselle eduskunta vaaleihin.. Saa nähdä koska pikku-Jyrki tajuu sen. Turpaan tulee niissä vaaleissa muuten.

Äänestä

Pääsee sinnekin tekemään näin loistavia sopimuksia heh. Olis valtion talouskin kohta perseellään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


EDUSKUNTAAN!!!!! kirjoitti:

JO SEURAAVISSA VAALEISSA! KOVA NOSTE!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu