ei kadi.........

ei kadi mihinkään lähde.kadi voittaa bb ja se on hyvä asia.ja mitä juomiseen tulee niin kyllä siellä muillekin maistuu kalja ja siideri.äänestetään viron kaunotar voittoon.
3191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kukaan normi ihminen voi juoda nuin paljon. En minäkään kyllä ole kuppiin sylkeny, mutta siltikään en juo ku sieni. Mulla meni tuo teineilyvaihe ohi ku pääsin omaan kämppään. Kyllä sitä sillon 18 vuotiaana ryyppäs ja ryyppäs, mut into lähti kyllä ihan parin vuoden sisään. Ajattelen terveyttäni.

Äänestä

kadille viinaa!!!

Äänestä

voita, sillä siellä kolme parempaa kandinaattia mukana, eli Riitta Niko ja Sauli. Näistä veikkaan että Niko voittaa ja melkeinpä toivon sitä.

Täysin mahdotonta että kahtena vuonna peräkkäin blondi voittaisi, eli Jarkko ja Kadi voi faneineen unohtaa koko jutun. Ihan kiva kyllä että fanit kartuttavat kassaa joka sitten siirretään voittajan tilille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sve kirjoitti:

ei kadi mihinkään lähde.kadi voittaa bb ja se on hyvä asia.ja mitä juomiseen tulee niin kyllä siellä muillekin maistuu kalja ja siideri.äänestetään viron kaunotar voittoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu