Puhelin soi

Punainen puhelin soi tänäänkin. Varmaan Riitta vastaa koska ainut joka ei ole vastannut.

Veikkaan että nyt liittyy nimeämisiin.
1398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

oikea henkilö. Nimeämiset on tältä viikolta suoritettu eli se voi liittyä ensiviikkoon.
Tai jos oikea henkilö vastaa eikä ole saanut riittävästi nimeämispisteitä niin hänetkin voidaan laittaa jo tälläviikolla äänestykseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tänäänkin! kirjoitti:

Punainen puhelin soi tänäänkin. Varmaan Riitta vastaa koska ainut joka ei ole vastannut.

Veikkaan että nyt liittyy nimeämisiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu