ONKO TOI NIKO IHAN OK?

Jatkuvasti lippis ja sen päällä vielä hupparin huppu sisälläkin.
Taitaa olla hikiset oltavat.
4437
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kun sen tukka on piloille leikattu sivuista.

Äänestä
  • kaksi vilukissaa Niko ja Jarkko.

    Äänestä

ole, mut riittahan sanoi, et mustat/tummat hiukset vaaleille värjättynä näkyy juurikasvuna kaljuna. Se on ihan totta ja todella törkeen näköstä! Niko ei tuota ilmeisesti ajatellu, kun taloon meni.

Äänestä
  • Ja lisäks hattu hautoo päätä niin että loputkin sen harvasta tukasta lähtee. Mummot teki saman mokan peruukkien kanssa joskus 70-luvulla kuin nuoret tänä päivänä hatuilla. Voe tokkiisa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vaatetuksestakin päätellen kirjoitti:

Jatkuvasti lippis ja sen päällä vielä hupparin huppu sisälläkin.
Taitaa olla hikiset oltavat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu