nyt saadaan

ulos. eli kaikkien muiden fanittajat miinusta peliin kadille. nais-uuno vihdoin pois.
3142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

nais Kadia jos kiinni sais!

Turhia höpinöitä sulta nuo Kadi ulos!

Kadi lähtee, mutta viimeisenä kiertelemään maailmaa!

Äänestä

vittu ja paljon

Äänestä

Mitä te meinaatte! vitsi sitä ei katso sen jälkeen kukaan jos Kadi tippuu.. sitäkään en ymmärtänyt että katsojat haluaa nähä ennemmin sellasta mummoo ku kaunista Suvia!! huhuhuh..
Väritöntä tulee jos KAdi tippuu. kadille

Äänestä

Kommentoi aloitusta


se kadi kirjoitti:

ulos. eli kaikkien muiden fanittajat miinusta peliin kadille. nais-uuno vihdoin pois.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu