Kotisivutilaa?!

Pitäis saada aika äkkiä tilaa kotisivuille. Mielellään ei Geocitiesistä (vähemmän hyviä kokemuksia).
Pitää olla
- vähän, miel. ei ollenkaan mainoksia
- ilmainen
- helppo ja lyhyehkö osoite

Kiitoksia :)
5483
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tee kotisivut FrontPagella ja sit lisää ne nettiin Sunpointilla!
http://www.sunpoint.net
(siellä on ohjeet miten ne saadaan nettiin jos et tiedä) Ja jos osoite on liian pitkä niin sen voi tosiaan lyhentää hyvin sillä TK:lla.
http://www.dot.tk
TK:ssa tulee vaan yks pieni mainos toisinkuin CJB.NET:issä jossa tulee miljoonittain mainoksia ja kaiken lisäksi se yrittää asentaa vakoiluohjelmaa koneellesi! Kuinka sivistymätöntä!
Mutta tossa on hyviä osoitteita, ota tai jätä!

Äänestä
  • Vai vielä Frontpagella?

    On siinä oikea mestari!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Windla kirjoitti:

Pitäis saada aika äkkiä tilaa kotisivuille. Mielellään ei Geocitiesistä (vähemmän hyviä kokemuksia).
Pitää olla
- vähän, miel. ei ollenkaan mainoksia
- ilmainen
- helppo ja lyhyehkö osoite

Kiitoksia :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu