En ole saanut mittaria tärähtämään yli kolmeen vuoteen. Poikaystäväni pete on aika seksikäs, muttei auta.
Pitäisikö minun iskeä hoppari vai enkä nauti enää elämäni aikana pikaseksistä? Auttakaa?
Mikä neuvoksi kun ei seiso?
7
1645
Vastaukset
- just..
on se hyvä että teillä homoillakin on noita ongelmia kannattaisiko etsiä jostain muualta kuin alapäästä ongelmaa (vinkki KORVIEN VÄLISTÄ) ei minullakaan nouse kun ajattelen toista miestä !
- kerron
ota vaikka virkkuukoukku, ja työnnä se se kulliisi. Johan seisoo!
- Ettekö tajunneet?
Ettekö hyvät ihmiset tajunneet, että tämähän on pila?
Goldfinger tuskin olet oikeasti, sillä käsittääkseni oikea "kuuluisa" Goldfinger- nettihäirikkö on tälläkin hetkellä vielä kärsimässä rangaistustaan ja hän ei saa käyttää tietokonetta vielä pitkään aikaan...- Goldfinger
Ensinnäkään-en ole kuuluisa.
Toiseksi- päiväni menee pakoillessa savolaista, joten ei se ihmekään että kaikki mun lihapalat ei toimi.
Antakaa mun nyt olla rauhassa ja neuvokaa vastauksia kysymykseeni. Toi sukkapuikkohomma oli hyvä, mutta se koski ihan perkeleesti.
- Anonyymi
Ootko munkki kun kirjotat mun?
- Anonyymi
Oletko kokeillut peräruiskua?
- Anonyymi
Minulla kyllä ottaa eteen aina mutta poikaystäväni pate on surkimus jolla ei seiso koskaan joten minä saan aina tehdä kaikki työt.
Miten tämä ratkaistaan ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 685205
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai594637Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1244587Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3381917- 861549
- 921504
- 2491430
- 3271111
- 200971
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.51913