Riitta on

ihminen täydestä sydämestään! Inhottava ihminen.
3199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mitä se Riitta on tehnyt/sanonut? En ole kerennyt katsomaan ohjelmaa.

Äänestä

kuvitellut,että en ota tämmöisiä ohjelmia tosissani,mutta kas kummaa Riitan taloon tulon jälkeen alkaa pönttö savuta,jos tarpeeksi kuuntelen/katselen tota sönkkäävää kieroilijaa.
Osaa kyllä joka käänteessä mainita,että mie en ala nuoleen ihmisiä. No mitäs tämä elämänkokemusta omaava rouva tekee.Voin kertoo,että nuolee Nikoa ja Salea niin paljon kun ehtii.

Äänestä
  • ...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vittumainen_ kirjoitti:

ihminen täydestä sydämestään! Inhottava ihminen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu