Mikähän mahtaa olla vikana kyseisessä autossa kun välillä normaalissa ajossa alkaa nykimään ja tyhjäkäynnillä hurraa sammumisen ja normaalin tyhjäkäynnin välillä. Välillä taas ei minkäänlaisia oireita. Jos olisi joku asiasta jotain tietävä olisn kiitollinen vastauksista.
Escort 1.8 -95
eekort
2
560
Vastaukset
- Nimetön
on paskanen tyhjäkäyntiventtiili se
- toni
mulla samaa vikaa.. ensin luultiin että se juhtuu ilman paine anturista ja sit ruiskusta. kukaan ei ole tähän päivään mennessä vikaa löytäny... olisko tuo varma tieto et tyhjäkäynti venttiilissä vika?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait202988- 392577
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...381443- 841340
- 631231
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä40979Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.124883- 32806
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi27645Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan59611