Escort 1.8 -95

Mikähän mahtaa olla vikana kyseisessä autossa kun välillä normaalissa ajossa alkaa nykimään ja tyhjäkäynnillä hurraa sammumisen ja normaalin tyhjäkäynnin välillä. Välillä taas ei minkäänlaisia oireita. Jos olisi joku asiasta jotain tietävä olisn kiitollinen vastauksista.
2593
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

on paskanen tyhjäkäyntiventtiili se

Äänestä
  • mulla samaa vikaa.. ensin luultiin että se juhtuu ilman paine anturista ja sit ruiskusta. kukaan ei ole tähän päivään mennessä vikaa löytäny... olisko tuo varma tieto et tyhjäkäynti venttiilissä vika?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


eekort kirjoitti:

Mikähän mahtaa olla vikana kyseisessä autossa kun välillä normaalissa ajossa alkaa nykimään ja tyhjäkäynnillä hurraa sammumisen ja normaalin tyhjäkäynnin välillä. Välillä taas ei minkäänlaisia oireita. Jos olisi joku asiasta jotain tietävä olisn kiitollinen vastauksista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu