huru-mummo. Alkaa vetää stoorii itku silmässä jostain etiäisistä. Ihan bimbo. Käyttäytyy vastenmielisesti ja pirullisesti muita kohtaan.
Toisaalta jos sillä olisi kaikki kotona ei se olisi tuonne ängennyt.
Tämä on samanlaista viihdettä kun ennenvanhaan ihmiset meni hullujenhuoneelle hulluja katteleen. Enää ei tarvtse kotisohvalta edes vaivautua.
Ennen en tätä ananas töyhtöpäätä edes digannut, mutta jäbällä on hyvä itsetunto ja voitontahto.
Paras näistä hörhöistä.
Toisaalta jos sillä olisi kaikki kotona ei se olisi tuonne ängennyt.
Tämä on samanlaista viihdettä kun ennenvanhaan ihmiset meni hullujenhuoneelle hulluja katteleen. Enää ei tarvtse kotisohvalta edes vaivautua.
Ennen en tätä ananas töyhtöpäätä edes digannut, mutta jäbällä on hyvä itsetunto ja voitontahto.
Paras näistä hörhöistä.
Vastaukset 9
Vanhimmat
sinulla tuota empatiakykyä.
empatiaa niille jotka sen ovat mielestäni ansainneet, näille hyypiöille ei tipu.
Riitta kertoi nähneensä etiäisen tyttärensä poikaystävän hautajaisista. Kuoliko se poika?
Etiäinen on ennalta aavistus, tunne, näky tai uni JOKA KÄY TOTEEN. Painajaisunet eivät ole etiäisiä (elleivät käy toteen). Jos se on nähny pahaa unta, niin kaipa sillä voi äänen tai pari itselleen puristaa..
Tai ainakin niin ohjelmassa sanottiin.
KERTOMUS oli sekava! Viimehetken pistepuristusta!!
Puheen huono tuottaminen mummelilla tuottaa minulle vaikeuksia ymmärtää sen sanomaa.
Alahuuli kun lerpattaa niin puhe on epäselvää sönkötystä.
elämääsi niin paljon hymyä ja iloa, että huultesi ympärillä olevat lihakset ovat hyvässä kunnossa sitten viisikymppisenäkin ilman kasvojumppia.
Nyt on mummo mennyt riman alta ja pahasti. Kyllä pian kolina käy kun rysähtää totuus eteen. Toivon, että toisetkin huomaa hänen pirullisen tarkoituksen!
Jarkko tietää mitä tämä etiäisten näkijä hänestä ajattelee.
Puolta vanhempi kuin muut, mutta pahin heistä!
Kaikki sympatiat Jarkolle! Kestä loppuun saakka kuin mies!
Minkäläinen tuollainen nainen on omille samanikäisille nuorilleen??
on tyyppi esimerkki kypsymättömästä ihmisestä joka ei pysty olemaan oman ikäluokkansa tasolla. Hakeutumalla nuorien pariin saa siitä jotain tyydytystä kun muka on niin hyvä tyyppi kun nuoret diggaa. Loppujen lopuksi tämä mummo on ihan pihalla joka jengistä.
Pirullinen leppymätön narsisti.
Jos todella diggais nuoria ei käyttäytyisi tuolla tavoin.
............