millon helvetti se paska saadaan

purettua

vittu eikö ne paskat saa jos purettua sitä paskaa kymenhovia. koht vuoden seissy siin. hyvä harjotella siihen muuten ikkunan rikkomista.

5

859

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kukkahattutädin

      viimenen suuri palvelus yhteiskunnalle näyttäis olevan kyseessä että tuo rotanpesä viel saa seisoa paskakasana keskellä kaupunkia.
      näitten kaikensäästävien takia mikään ei kehity ja junnaa paikallaan.
      maantäytteeks vaan ja uutta ja ehompaa tilalle ja se kuka tota jarruttaa ni sen pihaan eka kuorma...saahan katella ja suojella sitä mitä halus.

    • Älähän nyt, siitähän tulee mahtava nähtävyys tähän uuteen kaupunkiin. Kouvolan näköispatsas!
      Uusia asukkaitakin kuuluu siihen jo muuttaneen...!

    • Asia ei saa jäädä tähän.

      Nämä Pro-Kymenhovilaiset tihutyöntekijät pitää saada vastuuseen ja kustantamaan tämä pelleily korkoineen.

      Käsittämätöntä miten Suomessa voi joukko "osastolta repäistyjä" heittää kapuloita rattaisiin tällä tavalla, eli tehtailemalla valituksia. Valitus esti uuden kauppakeskuksen rakentamisen, vaikka asiantuntijat olivat jo suunnitelmat tehneet ja Kouvolan demokraattisesti valittu kaupunginvaltuusto tämän suunnitelman ylivoimaisesti hyväksynyt.

      Euromäärä, joka tässä on tuhlattu ja jäänyt ansaitsematta on takuulla näiden valittajien yhteenlaskettu tienesti elämiensä aikana potenssiin 7.

    • Kouvolassa vois kuvata sota...

      "vittu eikö ne pa*k*t saa jos purettua sitä p*skaa kymenhovia. koht vuoden seissy siin.

      Mun veikkaus on että ne rauniot on siinä viel viis vuotta vähintään.

      • on tämäkin

        Törkeää on myös se että kukkahattutäti on mmobilisoinut oman työpaikkansa ja asiakkaansa oman missionsa toteuttamiseen. Keräävät aineistoa jota kukkis käyttää sitten kiusatakseen ihmisiä.

        Mitähän piirejä tällä kaudella mahtaa kansalaisoistolla tänä talvena kooontua? Mitähä aiheita ohjelmassa mahtaa olla?

        Tsekatkaa:

        http://opnet.virkamaki.fi/kouvola/zvalittuh.asp?TietueNro=217


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.

      https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.
      Maailman menoa
      72
      4944
    2. Persuja ei aluevaltuustoissa näy

      Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.
      Maailman menoa
      11
      3359
    3. Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni

      Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j
      Maailman menoa
      20
      2645
    4. Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet

      🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.
      Ikävä
      57
      1697
    5. Miksi pitäisit enemmän

      Minusta kuin siitä toisesta?
      Ikävä
      47
      1566
    6. Tämmönen höpsö

      Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress
      Suhteet
      44
      1336
    7. Mitä meidän välillä

      Tulee tapahtumaan vai tuleeko mitään?
      Ikävä
      94
      1312
    8. Alkuvuodesta poistuu työttömyyskorvaus kaikilta joilla on säästössä rahaa

      Tippuu korvaukselta iso määrä työttömiä.
      Maailman menoa
      219
      1093
    9. Hiljaisuus

      Tarkoittaa välinpitämättömyyttä, henkistä väkivaltaa ja kiusaamista. Olet valinnut hiljaisuuden.
      Ikävä
      71
      995
    10. IS Viikonloppu 29.-30.11.2025

      Antti Skytältä 3-tasoinen ristikko. Pääkuvassa on harhauttava elementti, mikä saattaa hidastaa myös muiden kuin minun ra
      Sanaristikot
      51
      889
    Aihe