vittu eikö ne paskat saa jos purettua sitä paskaa kymenhovia. koht vuoden seissy siin. hyvä harjotella siihen muuten ikkunan rikkomista.
Vastaukset 5
- kukkahattutädin
viimenen suuri palvelus yhteiskunnalle näyttäis olevan kyseessä että tuo rotanpesä viel saa seisoa paskakasana keskellä kaupunkia.
näitten kaikensäästävien takia mikään ei kehity ja junnaa paikallaan.
maantäytteeks vaan ja uutta ja ehompaa tilalle ja se kuka tota jarruttaa ni sen pihaan eka kuorma...saahan katella ja suojella sitä mitä halus. Älähän nyt, siitähän tulee mahtava nähtävyys tähän uuteen kaupunkiin. Kouvolan näköispatsas!
Uusia asukkaitakin kuuluu siihen jo muuttaneen...!- Asia ei saa jäädä tähän.
Nämä Pro-Kymenhovilaiset tihutyöntekijät pitää saada vastuuseen ja kustantamaan tämä pelleily korkoineen.
Käsittämätöntä miten Suomessa voi joukko "osastolta repäistyjä" heittää kapuloita rattaisiin tällä tavalla, eli tehtailemalla valituksia. Valitus esti uuden kauppakeskuksen rakentamisen, vaikka asiantuntijat olivat jo suunnitelmat tehneet ja Kouvolan demokraattisesti valittu kaupunginvaltuusto tämän suunnitelman ylivoimaisesti hyväksynyt.
Euromäärä, joka tässä on tuhlattu ja jäänyt ansaitsematta on takuulla näiden valittajien yhteenlaskettu tienesti elämiensä aikana potenssiin 7. - Kouvolassa vois kuvata sota...
"vittu eikö ne pa*k*t saa jos purettua sitä p*skaa kymenhovia. koht vuoden seissy siin.
Mun veikkaus on että ne rauniot on siinä viel viis vuotta vähintään.- on tämäkin
Törkeää on myös se että kukkahattutäti on mmobilisoinut oman työpaikkansa ja asiakkaansa oman missionsa toteuttamiseen. Keräävät aineistoa jota kukkis käyttää sitten kiusatakseen ihmisiä.
Mitähän piirejä tällä kaudella mahtaa kansalaisoistolla tänä talvena kooontua? Mitähä aiheita ohjelmassa mahtaa olla?
Tsekatkaa:
http://opnet.virkamaki.fi/kouvola/zvalittuh.asp?TietueNro=217
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisin potkija
Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.301327- 70899
Miten yksi ihminen
Voi kolahtaa näin kovaa? Saada ajatukset vallattua näin totaalisesti? Taidan oikeasti tarvita ammattiapua tämän kanssa,42843P*skimmat palstalaiset kautta aikojen äänestys
Nyt kaikki peliin, ilman parasta, ei ole p*skinta! Muistetaan mainita myös ne piileskelevät pirulaiset! 🤓187747Työttömiä suomalaisia ei saa töihin
Ei hakemuksen hakemusta suomalaisilta ammattilaisilta, Piti sitten filippiiniläisiä palkata. https://www.is.fi/talouss294685- 46651
- 92630
Olet lihonut kuin pullataikina
Olet lihonut kuin pullataikina. Et ole yhtä kaunis kuin aikaisemmin. Oletko ryyppäämässä käynnyt joka ilta?38608- 52546
Et siis halua
enää nähdä minua? Lupaan sitten pysyä pois. Ja jos vahingossa satutaan samaan paikkaan voit uskoa että en sitä tahallani47530