PERUSTELUJA

Kuuluu joka paikasta että "Kadi on kuvottava, virolais juoppo" nyt saattekin sitten kertoa JOS sitä syytä on miksi Kadi on niin oksettava
2211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kadi on niin vitun sexy että se voittaa!
KADI

Äänestä

Sai kybän opetuksesta, joka oli täysin oikein.
Joutui valvomaankin yhden yön mutta heitti koulutehtävän vasurilla mennen tullen.
Talon FIKSUIN asukas, Kadi ylivoimaisesti.
Ja kaunein.
Ja paras kroppa kaikista tällä kaudella.
Mukavan simppeli välillä.
Ihana nainen.
Unelmieni nainen.
Rehellinen.
Vilpitön.
Itsekriittinen.
Älykäs.
Voittaja-ainesta.
Piste.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


kadista kirjoitti:

Kuuluu joka paikasta että "Kadi on kuvottava, virolais juoppo" nyt saattekin sitten kertoa JOS sitä syytä on miksi Kadi on niin oksettava

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu