olin aika väsynyt,mutta en kuitenkaan nukkunut ja pidin silmiäni hellästi kiinni.Äkkiä minulle tuli kumma olo.ihan kuin pyörivä spiraalinmuotoinen hyrrä olisi imaissut minut mukaansa "tunneliin".Päässäni vain pyöri..Onko muilla samanlaisia kokemuksia tai tietääkö joku mitä minulle oli tapahtumassa?Voisiko tämä olla ruumiistairtautumisen alkua?
tunneli
ght
3293
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Tervetuloa noitien maailmaan! Anna mennä vaan! Maailma on sinun, mutta älä pelästy jos löydät itsesi oudosta paikasta ja tapaat ihmeellisiä olentoja.
Olet jo ovella, mutta astu kynnyksen yli niin tiedät mistä me puhumme tuolla "Luontouskontojen" puolella. Tätä eivät kaikki pysty ymmärtämään.
...muuta ku nauraa ja paskaisesti!!! huh huh... Ei, ei kestä! Te tapatte mut! Mä kuolen nauruun... eh.. eh... huoah... Oh man, kaikenlaisia sekoja liikkeellä.
Taisit olla menossa transsiin.