Paras

lämpöpussi?

Haussa olisi markkinoiden paras lämpöpussi 3 kk vanhalle vauvalle. Mitä suosittelisit jos hinnalla ei väliä? Entä toimiiko sama lämpöpussi turvakaukalossa sekä vaunuissa?

2

210

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kuukausi sitten

      ostin 70 eurolla saksalainen Sterntaler lämpöpussi Milanasta.

    • vauvalle

      Hei!Meillä ollut käytössä jo pari vuotta Heitmann-Fellen muhkea ja laadukas Eisbårchen-lämpöpussi ja edelleen palvelee puoli vuotiastani tällähetkellä.Lämpöäriittää todellahyvin ja tilaa löytyy isommallekin lapselle ja talvikampeissakaan ei ole ahdas.Yleensä nämä lämpöpussit ovat isoja turvakaukaloihin ja vievät tilan.Itse hankin kaukaloon Emmanlämpöpussin ja oli ihan hyvä mutta todella vähälle käytölle jäi kun vie tilaa kaukalosta ja meillä oli iso vauva.:)Näistä löyty tietoa lastentarvikkeiden sivuilta ja näin jopa tarjous hinnan 36 euroa Heitmann-Fellestä baby stylen sivuilla.Suosittelen lämpimästi!!!:)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taisin tehdä virheen

      Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle
      Ikävä
      74
      3710
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      47
      2906
    3. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      173
      2898
    4. Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi

      Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle
      Ikävä
      57
      2391
    5. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      361
      2162
    6. Mitä haluat sanoa kaivatullesi?

      Onko ikävä? Milloin näitte viimeksi?
      Ikävä
      160
      1860
    7. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      78
      1545
    8. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      23
      1378
    9. Miksi mediheli

      Mitä on tapahtunut ku poliiseja ja ambulanssi pyöri aamusta keskustassa
      Kiuruvesi
      28
      1360
    10. Nainen onko sulla supervoimmia ?

      Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.
      Ikävä
      39
      1342
    Aihe