kertokaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Jos ostaa kiikari tähtäimen ja on jo kiskot nii tarviiko siihen jotai muita osia? ????
4209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tarvitsee, nimittäin tähtäinrenkaat, millä kiikarin saa kiinni kiskoihin.

Äänestä
  • nii käykö noista noi------> King Arms matalat 1" tähtäinrenkaat

    Äänestä

  • .aaaaaaaaaaaaaaa kirjoitti:

    nii käykö noista noi------> King Arms matalat 1" tähtäinrenkaat

    Riippuu kiikarista... Kannattaa ostaa korkeammat kuin matalat jalat, koska ne ovat käyttömukavammat, kun sormet ei raapaise terävään kiikarin reunaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jokuuuuuuuuu kirjoitti:

Jos ostaa kiikari tähtäimen ja on jo kiskot nii tarviiko siihen jotai muita osia? ????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu