Varjoäänestystilanne nyt

9604
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

kyllä ymmärrä Kadin suosiota. Ei mulla kyllä oikeen sitä vastaankaan mitään ole mutta luulisi Saulin tai Nikon olevan vahvimmilla. Oiskohan nyt niin että Jarkon kamut ovat tuossa pistäneet Kadille pisteitä ja siksi Kadi näyttäisi olevan vahvoilla. Totuus on varmasti toisenlainen.

Äänestä
  • Mut suurin osa Niko ja Sauli faneista ei edes tiedä kyseisen sivun olemasta olosta.
    Subjectin foorumilla on Kadi faneja jotka äänestää innokkaasti kaikissa varjoäänestyksissä.

    Äänestä

  • Niko voittaa! kirjoitti:

    Mut suurin osa Niko ja Sauli faneista ei edes tiedä kyseisen sivun olemasta olosta.
    Subjectin foorumilla on Kadi faneja jotka äänestää innokkaasti kaikissa varjoäänestyksissä.

    ja seli..kyllä oli huono selitys!

    Äänestä

  • seli.. kirjoitti:

    ja seli..kyllä oli huono selitys!

    minä kannatan,(en fanita)Kadia,mutta loppupeleissä taitaa Niko viedä voittopokaalin.Kadi on toinen...tai kolmas.

    Tällainen tunne minulla on tämän päivän aamuna... :(

    Äänestä

  • KadiKadiiiii kirjoitti:

    minä kannatan,(en fanita)Kadia,mutta loppupeleissä taitaa Niko viedä voittopokaalin.Kadi on toinen...tai kolmas.

    Tällainen tunne minulla on tämän päivän aamuna... :(

    ketä haluatte, mutta Kadin voittohan on varmistettu jo ennen ohjelman alkua, palkkaamalla hänet salaiseen tehtävään, eli rahan keruuseen tuotantoyhtiölle.

    Äänestä

  • +++++++++ kirjoitti:

    ketä haluatte, mutta Kadin voittohan on varmistettu jo ennen ohjelman alkua, palkkaamalla hänet salaiseen tehtävään, eli rahan keruuseen tuotantoyhtiölle.

    "Oiskohan nyt niin että Jarkon kamut ovat tuossa pistäneet Kadille pisteitä ja siksi Kadi näyttäisi olevan vahvoilla. Totuus on varmasti toisenlainen."

    Niin tai näin mutta viikon päästä Jarkon kamut ainakin antavat plus äänet Kadille.

    "Mut suurin osa Niko ja Sauli faneista ei edes tiedä kyseisen sivun olemasta olosta."

    Ja vain murto-osa Kadin vaneista vaivautuu äänestämään tuolla.

    Kadi oli jo eilisessä virallisessa äänestyksessä voittaja.Jarkon kannattajat joituivat tekemään kaikkensa ettei heidän suosikki tippuisi eikä vielä edes antaneet Kadille plussaa mutta ensi viikolla hekin äänestävät Kadin voittoon.

    Äänestä

Mä en jotenkin usko, et nää pitää paikkaansa. Esimerkiksi paljon Saulin ja Riitan kannattajista ei käy kauheasti nettien keskustelupalstoilla ja heitä on hyvin paljon. Nikon ja Kadin kannattajat taas usein ovat nuorempia ja nettiystävällisempiä. Toivoisin reilua kisaa ja mahdollisimman monen ihmisen ääniä, eikä sillee joku laittaa tyyliin sata vaan yksi per ihminen. Kadi ja Sauli olleet alusta asti ja heille soisin voiton, vaikka Niko onkin todella huippu tyyppi. Ja noista kahdesta Sauli on ollut mielenkiintoisempi ja sympaattisempi.

Äänestä
  • Jarkko ja Kadi on ollut suosikkia. Nyt lähtee varmasti ääni Kadille!:)

    Äänestä

  • 30+ kirjoitti:

    Jarkko ja Kadi on ollut suosikkia. Nyt lähtee varmasti ääni Kadille!:)

    lähtee äänet Kadille. Ihmiset eivät
    taida ymmärtää millainen vaiva
    migreeni on. Hyvinpä on nuori nainen
    pärjännyt alusta alkaen. Voitto Kadille.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jess Kadi !! kirjoitti:

http://www.freewebs.com/bbvarjoaanestys/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu