Antakaa RIITAN

Nikolle tai Saulille, koska Riitta ei kuitenkaan voi voittaa. Huonon taktikoinnin ansiosta voi voitto mennä jopa Kadille, mikä olisi täysin väärä valinta.

Riita olisi kyllä hyvä voittajanakin, jopa todellinen helmi mutta asia ei kuitenkaan mene näin, joten äänet suomi-pojille mieluummin.
1169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Voitto kuuluu oikeutetusti suomalaiselle, jompi kumpi ei niin väliä Niko tai Sauli, Saulille äänet ehkä sen takia kun on ollut siellä koko ajan. Ja on kovin sympaattinen herkkä ja varmaankin hyvänluonteinen poika.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


äänet mieluummin kirjoitti:

Nikolle tai Saulille, koska Riitta ei kuitenkaan voi voittaa. Huonon taktikoinnin ansiosta voi voitto mennä jopa Kadille, mikä olisi täysin väärä valinta.

Riita olisi kyllä hyvä voittajanakin, jopa todellinen helmi mutta asia ei kuitenkaan mene näin, joten äänet suomi-pojille mieluummin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu