polttarit?

isäukolle

Keksikää kiireesti jotain.

5

585

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • HTZA

      iskän kaverit kasaan, vuokraa erämökki, osta laatikko hyviä sikareita toinen laatikko hyvää viskiä ja sitten jokunen strippari.

    • itse keksi

      niin älä järjestä mitään.

    • kyllä ne järjestää, ettei lasten tarvii

      • HTZA

        Ovat pubissa ja siellä ei miehet puhu omista asioistaan. Joten miten he voisivat tietää?
        Kyllä se lasten taakka on.


    • että haluat isällesi polttareitakin järjestää.

      Erilaiset hauskat yllätykset ja yllätystehtävät voisivat olla mukavia.

      Viekää hänet silmät sidottuna kauneushoitolaan.
      Joku (nuoret naiset tai kaveri) vie hänet autolla perille, riisuu yläruumiin paljaaksi, laittaa kosmetologin kanssa hoitopöydälle makaamaan, laittaa ranteisiin käsiraudat ja lähtee pois. (Viimeiset isän rohkeudesta ja huumorintajusta riippuen.)
      Sitten kosmetologi hoitaa homman, kasvohoidon, jalkahoidon, rinta- tai säärikarvojen poiston, hieronnan tms. valinnan mukaan.

      Tai vaihtoehtoisesti voisitte viedä hänet hammaslääkäriin hampaiden valkaisuhoitoon tai parturiin ja tilata lisäksi nenä- ja korvakarvojen poiston tms.

      Kun hoito on tehty, joku hakee isäsi seuraavalle rastille tai yhteiseen saunailtaan johonkin kivaan paikkaan ja sitten jatkoille ravintolaan.

      Laittakaa jatkoilla isällesi kyltti selkään:
      "Viime hetken tarjous:
      Osta intohimoinen suudelma,
      vain 10 euroa/pusu (tai /poski)!"

      tai

      "Kaunis Nainen,
      vielä tänä iltana
      saat vapaasti -
      taputtaa kiinteitä pakaroitani!"

      Voisitte järjestää muutakin yllätysohjelmaa: joku voisi laulaa isällesi serenadin tai lausua omatekoisen runon, jossa hieman uskalletusti kiusoitellaan häntä naisasioista ja vakiintumisesta, jos se tuntuu sopivalta ja aiheita löytyy. Joku viehättävä naisesiintyjä voisi antaa kivan säväyksen, ohjelmanumero valittaisiin tietysti isällesi sopivaksi.

      Ravintolassa voisitte sopia jonkun erityisen viehättävän nuoren naisen kanssa, että tämä tulee hakemaan isääsi tanssimaan ja vokottelisi häntä hieman - ihan viattomasti.

      Tai tilatkaa paikalle "mustalaisnainen" tanssijaksi ja ennustajaksi, joka kertoo isällesi kivoja asioita hänen tulevaisuudestaan kädestä tai kortteja lukien.

      Tai tehkää miesten kesken yhdessä jotain sellaista, mitä isäsi ei ole ennen tehnyt. Menkää metsään nuotioretkelle, paint ball -sotaleikkiin, mikroautoradalle, kuntosalille, pornoelokuviin, thai-hierontaan (sopikaa etukäteen, että kysymys on todellakin hieronnasta!), johonkin perinteisesti naisten maailmaan liittyvään paikkaan tms.

      Toteutus riippuu tietysti siitä, millainen isäsi on. Tarkoitus on kaiketi pitää hauskaa yhdessä ja järjestää hänelle jotain yllättävää. Ei saattaa häntä kiusaantuneeksi tai järjestää hänelle vähäistä suurempaa piinaa.

      Pistäydypä juhlien jälkeen tänne kertomaan meille, mitä teitte ja miten polttarit sujuivat. Hauskoja hetkiä teille!

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. PropsApp Koodi

      Haluatko ansaita ja kilpailla fiksusti samalla kun seuraat urheilua? Props tekee sen mahdolliseksi. Sovelluksessa pääset
      2
      3843
    2. Persut yrittävät epätoivon vimmalla

      kiertää häirintä asian https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/5389f072-60d9-4ef8-aa7b-c11f0eda66cf jonka muut puolueet a
      Maailman menoa
      105
      3478
    3. Taas nuoren kuolema

      Vasunmäentiellä paha onnettomuus. Nuori nainen menehtyi. Niiin sydäntä riipaisevaa 😭
      Lapua
      79
      3345
    4. "Skandaali muhii SDP:ssä" - "pelon ilmapiiri vallitsee"

      Puolueen johto on vähintään vastuussa ilmapiiristä, jossa häirinnän uhrit eivät ole saaneet ääntään kuuluviin. Vyyhdin
      Maailman menoa
      99
      3078
    5. Elikkäs persuissa ovat pahimmat häiriköijät

      Koska sieltä tuli kaikkein kovin ulahdus. Persujen peesissä seuraa kokoomus js hajuraon päässä röhkii kepulaiset. Olipa
      Maailman menoa
      53
      3039
    6. IL: "Kyykyttämistä, alistamista, painostamista, huutamista ja tiuskimista SDP:n

      eduskuntaryhmässä." Häirintäkohu puolueen ympärillä paisuu. Iltalehden haastattelemien SDP-lähteiden mukaan eduskunta-
      Maailman menoa
      62
      2753
    7. Riikka runnoo: konkursseja eniten 30 vuoteen

      Vuonna 2025 Suomessa haettiin konkurssiin yhteensä 3 906 yritystä. Konkurssiluku oli suurin sitten vuoden 1996.
      Maailman menoa
      102
      2568
    8. Ahdistelu ongelmaa vain vasemmistossa - ei oikeiston edustajissa

      Mutta demarit ovat tunnetusti sivistymättömiä, ja vähemmän fiksuja.
      Maailman menoa
      25
      2251
    9. Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä

      Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma
      Maailman menoa
      26
      2166
    10. Jari Sillanpää isossa leikkauksessa - Paljastaa, mitä uralle tapahtuu!

      Palaako Siltsu keikoille? Artisti, ex-tangokuningas Jari Sillanpää on ollut lonkkaleikkauksessa ja kotiinpaluu on edessä
      Suomalaiset julkkikset
      26
      1664
    Aihe