Kadi menossa murskavoittoon

Ero tulee olemaan suuri.
4217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mielummin voitto viroon kuin näille suomalaisille typeryksille paskaa selän takana puhujille. KADI voitoon

Äänestä
  • !!!!! :)

    Äänestä

  • ensinnäkin..Kadi on Suomen kansalainen..
    ja pitää kai alkaa nyt itsekin äänestää.kertaakaan en viel oo äänestänyt, ei ole tarvinnut, putoomisjärjestys on ollut oikea..eli Kadille muutamalla kympillä plussia. :)

    Äänestä

  • Kadille kirjoitti:

    ensinnäkin..Kadi on Suomen kansalainen..
    ja pitää kai alkaa nyt itsekin äänestää.kertaakaan en viel oo äänestänyt, ei ole tarvinnut, putoomisjärjestys on ollut oikea..eli Kadille muutamalla kympillä plussia. :)

    siksihän nimenomaan tästä on noussutkin kohu kun hän ei ole suomen kansalainen :D hän ei siis virallisestikaan ole suomalainen, vaan virolainen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Joukko Kadi-faneja kirjoitti:

Ero tulee olemaan suuri.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu