SÄÄLIN RIITAN LAPSIA!!

"Tuon ikäinen ei voi olla noin hullu" sanoi lapsen lapseni.
4354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

keskustelua samasta aiheesta ?

Äänestä
  • ..sinun samaistua Riittaan.

    Äänestä

  • on helppo kai ... kirjoitti:

    ..sinun samaistua Riittaan.

    jos sinulle tulee pakkomielteitä tämän tyyppisistä ohjelmista, niin hae ihmeessä apua.

    Äänestä

  • psykologilla. kirjoitti:

    jos sinulle tulee pakkomielteitä tämän tyyppisistä ohjelmista, niin hae ihmeessä apua.

    Iloista mieltä sinulle. This is humour.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Uskomatonta. kirjoitti:

"Tuon ikäinen ei voi olla noin hullu" sanoi lapsen lapseni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu