en saa luotua profiilia

Olen yrittänyt perjantaista 23.11 luoda profiilia treffisivuille ja tulee vain ilmoitus että tekninen vika ja yritä hetken päästä uudelleen!!! olisiko aika tehdä asialle jotain?!?!
279
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...ja vieläkin tilanne jatkuu... herätys tekninen osasto?

Äänestä
  • Meni pikkusen hermot noita lomakkeita täytellessä, kun kolmannelta sivulta eteenpäin siirtyessä tulee herjaa, että nimimerkki on pakollinen ( rivi muita vastaavia tiedot puuttuu -tyyppisiä herjoja). Siis prkl ne on siellä ekalla sivulla ne laatikot.

    Ei siis kertakaikkiaan onnistu tuo profiilin luonti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

Olen yrittänyt perjantaista 23.11 luoda profiilia treffisivuille ja tulee vain ilmoitus että tekninen vika ja yritä hetken päästä uudelleen!!! olisiko aika tehdä asialle jotain?!?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu