Yhtäkkiä rupes naurattamaan :D Äänestikö Suomen kansa tosiaan niin että leuaton Luumäen kuristajakäärme jäi taloon?!?!?!? :D NO ONKO RIITASSA NYT VIIHDETTÄ TEILLE?! :D Hyi helvetti melkein oksennan kun näen hänen ruman pärstänsä.
Jos saan liput finaaliin ,aion buuata koko sydämeni kyllyydestä kun Riitta astelee studioon. Tekisi mieli ottaa mätiä kananmuniakin mukaan, mutta saisin sakot siitä.
Jos saan liput finaaliin ,aion buuata koko sydämeni kyllyydestä kun Riitta astelee studioon. Tekisi mieli ottaa mätiä kananmuniakin mukaan, mutta saisin sakot siitä.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Riitta se vaan jatkaa talossaoloaan, mutta Jarkosta en tiedä, minne lie sängyn alle piiloutunut
"Jos saan liput finaaliin ,aion buuata koko sydämeni kyllyydestä kun Riitta astelee studioon."
Kaikki finaaliin menijät: antakaa kuulua mitä mieltä olette Luumäen kuristajakäärmeestä! Itse en paikalle pääse.
et kai ole jo liian herjaavalla tuulella?
tai miten sen nyt ottaa,kun plussia ei ollut paljon mitään,mutta kyllä se valitettavasti jäi taloon. Ilmeisesti katsojat ovat sitä mieltä,että luumäen luutamummo on viihdyttävämpi kun loppuajasta huppupäässä kulkenut hiljainen Jarkko. Jarkko vaan,kuten muutkaan tuolla talossa Suvia lukuunottamatta,eivät huomanneet,että mielistelevän alati äänessä olevan tädin sisin on täyttä mustaa paskaa.Ei se Jarkko olisi pottia vienyt ,vaikka taloon olisi jäänytkin,mutta tapa millätavalla sen annettiin tapahtua oli todella törkeää.
Olen kanssasi samaa mieltä..riitta todella laskelmoiva ämmä..ja ne nuoret..Sauli ja etenkin Niko...meinaa mennä lankaan..))Voi että kun riitta istuu lattialla ja meikkaa nassuaan...yäkkkkkk..käyttäytyisi edes ikäistensä tavoin..itse olen myös 56v ja en todellakaan toimisi noin..
Kommentteja! Kiitos niistä jahelppo vastata koska olen ihan samaa mieltä.
Näin kansa päätti ja tässä ollaan. Ei todellakaan viihdytä, vaan päivä päivältä enemmän häntä ällöää! Kuvottava, takapiruinen olio!
Siinä on akka joka joutaa metsän keskelle asumaan, etteivät ihmiset säikähdä kun vastaan tulee. Tosi feikki, löysä ripuli!! Huhheijaa!