nelikosta, mutta kuunneltuani heitä Jarkon lähdön jälkeen meni maku koko bb:tä. Piruilu vaan jatkui ja jatkui, minun mielestäni kukaan noista ei ansaitse ääntäni.
Luulin jo löytäneeni
suosikkini tuosta
4295
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
minä, en aio äänestää lainkaan!Täysiä idiootteja koko nelikko!
Todellinen Jarkko-fani jätti koko ohjelman sen jälkeen, kun Jarkko joutui lähtemään. Anteeksi toki saa, jos vieroitusoireet on olleet niin pahoja, ettei ole malttanut jättää koosteita senkään jälkeen.
Meitä on täällä joukko Jarkko-faneja, ja me lopetimme television katsomisen ja päätimme, että tuotanto ei tällaisen jälkeen rahojamme saa, operaattorista puhumattakaan. Ei siis ääntäkään kenenkään hyväksi, ihan vain käytännön kosto siitä, että tuotanto ihan tietoisesti pelasi kauden ykkösmiehen ulos.
Sitä saa, mitä tilaa.
sille samalle viivalle mitä yksi pk-huoneessa mainosti, "olen kaltaisteni joukossa nyt olemme samalla viivalla."
En aio itsekkään enää äänestää.
hyvin sanottu tuo samalla viivalla.
olisi erittäin mielenkiintoista nähdä kuinka Riitta pomoilee ja vittuilee sekä yrittää pelata jengiä ulos jos saisivat olla sielä vielä pari kuukautta eikä kukaan lentäisi ulos.
Kyllä uteliaisuudesta katson loppuun tämän tuotantojakson, mutta en enää tämän jälkeen ensi vuonna ja äänestää en enää aio.
Ovat kaikki niin pirullisia manipuloitavissa OLEVIA JA POMONA RIITTA.
Riittahan aloitti jo tuon pomottelun.