sori Katja

Linja meni jumiin Baarissa. Ei mahtunut enää takas kun alko pelittää. En tosiaakaan lähtenyt ovet paukkuen, oli kiva tsättäilla. Ehkä joku toinen kerta taas.
4793
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sattuu sitä paremmissakin piireissä...
kiitos itselles mukavasta juttutuokiosta...
ehkä toiste uusiks ok??

Äänestä
  • kunhan taas päästään samaan aikaan. nyt kattomaan telkkuu.

    Äänestä

  • Kunhan taas ollaan samoissa bileissä. Nyt kattelemaan elokuvaa, vissiin.

    Äänestä

  • m36lpr kirjoitti:

    Kunhan taas ollaan samoissa bileissä. Nyt kattelemaan elokuvaa, vissiin.

    mutta mä taidan mennä savuille ja sitten tulla takasin roikkumaan ;))

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


m36lpr kirjoitti:

Linja meni jumiin Baarissa. Ei mahtunut enää takas kun alko pelittää. En tosiaakaan lähtenyt ovet paukkuen, oli kiva tsättäilla. Ehkä joku toinen kerta taas.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu