Elikäs, hakusessa pehmeä, oikean hevosen näköinen keinuhevonen. En siis tarkoita nyt mitään kokonaan puusta tehtyä. Kiitos, jos joku tietää ja vastaa.
Mistä pehmeä keinuhevonen?
5
1564
Vastaukset
- muttei oikea
HongKong-liikkeessä myydään pehmeitä keinuhevosia, ovat kyllä vaaleanpunaisia ja liloja yksisarvisia, joten ei kovin oikean näköisiä. Mut ainakin tytölle ihana lahja.
- jootäti
sinne siis..
- 59
http://62.236.120.40/Anttila/336293_KU47.htm
sivu 16, on yksi, mutta kuinka kestää käyttöä, kuinka kaatuu,
eikös jokainen kaatuminen ole turhaa, vaikka lapsi kokemuksiakin tarvitsee.- mmmm234456
Hei,
Cittarissa ruskea oikeasti hepan oloinen ja kivan korkuinen puisilla jaloilla ja pehmeö muuten. 39,90 mutta on hintansa väärti.
- hjcgh j
Hong kongissa myydään ruskea/valkoisia keinuhevosia, joka ääntelee ja heiluttaa häntäänsä. Maksaa 40e
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt344251Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.492233Kun kohtaat jotain ainutlaatuista
ja upeaa, johon rakastut ehkä ensimmäistä kertaa ihan tosissaan. Sitten sähläät kaiken omien epävarmuuksien vuoksi. Eikö471385- 851210
Mua ahdistaa
Tämä juttu. Miksi nainen torjuit minut vaikka kiinnostuksen merkkejä oli? Eihän tämän jutun olisi tarvinut johtaa sen pi381158Ei tämä enää tervettä oo
Sydän pamppaillen oon jo tunnin meinannu laittaa sulle viestiä... Sormi tärisee lähetä kuvakkeen kohdalla.251136Perämoottoreiden huolto melkoisen kallista
Minulla on tuollainen keskikokoinen perämoottori ja yleistä merkkiä. Kyselin sille keväthuoltoa paikallisista liikkeistä501081Pasi Turunen: Ensimmäisenä Helluntaina ei kastettu sylivauvoja!
Tänään 31.5.2026 Pasi Turunen noin vastasi soittajan kysymykseen! Raamattu EI KERRO ketä kastettiin161955Tanskademarit: ilman risusavottaa ei rahaa!
Näin persuna on pakko ihailla noita Tanskan demareita. Tanskalaisessa sosiaalidemokratiassa ei työtön saa rahaa ellei os175879- 57865