"Juoppo" Kadi esti kultahippujen tuhlailun kaljaan ja siideriin. Haluaa tehtävän menevän läpi.
Sauli olisi ainakin ostanut superkallista olutta, 10 kultahippua/tölkki. En tiedä osaako Kadi laskea, mutta jos asenne ratkaisee viikkotehtävän, niin Kadin ansiosta menee läpi.
Sauli olisi ainakin ostanut superkallista olutta, 10 kultahippua/tölkki. En tiedä osaako Kadi laskea, mutta jos asenne ratkaisee viikkotehtävän, niin Kadin ansiosta menee läpi.
Vastaukset 6
Vanhimmat
toinen voittaja-aines on jo Seinäjoella,heheeheeeeheee
Silloin katsotaan kenessä on sitä voittaja-ainesta.
Turha sitä on spekuloida, itse olen voittajan
kannattaja bb:sä, en parhaan näyttelijän.
Eli siitä voi jo päätellä että kannatan parasta,
K A D I A !
Tulet pettymään raskaasti, mutta kyllä siitä selviää ajan kanssa, voimia ja siunausta sinulle =))
Siinä on vaan se pointti, osaako laskea, käynyt kaiken maailman apukouluja kait. Turhahan nyt enää on alkaa viinalakkoon, tässä vaiheessa. Pitää meitä suomalaisia edelleen tyhminä, muuttaa tapansa viime tipassa, sananmukaisesti.
Kadille. Aina yhtä iloinen.
Tästä neidistä kuullaan viellä
ja pelkkiä hauskoja asioita!
Selkeä suosikkini on Kadi.
Toivon hänen voittavan tämän BB:n.
Kadille.
Lehdistö on ilkeä ja vaaniva.Se repii esiinkaikki kyseenalaiset ja ikävät asiat. Normaali elämä on mennyttä ja Kadi ei kestä sitä ajojahtia, joka BB:n jälkeen alkaa.Kaikki haluavat osan voitosta!