Ensiksi sinun pitää ladata Demoversio.
Bus Driver:n demon saa ladattua tästä ( http://www.scssoft.com/download_bus_driver_demo.php ) 2. laitat demon kuvakkeen tilalle huijauskuvakkeen (crack), siitä tulee täysversio... Huijauskuvakkeen saat netistä Egosharen kautta ( http://www.egoshare.com/0b4c63267284dc677eeb68e77d0aaad5/bus_driverrar.html ) XD
Bus Driver Täysversio
6
708
Vastaukset
- onkohan...
selvä mutta onko tuo turvallista
- ...............
on se olen itse kokeillut:)..kiitti vinkist:D
- mosimo
Okei..Olen nolo tietsikan kans.."laitat demon kuvakkeen tilalle huijauskuvakkeen (crack), siitä tulee täysversio..."Miten jokin laitetaan jonkin kuvakkeen tilalle?Kiitos toooosi paljo jos joku voi auttaa avutoonta.. :D
- Täysversion saat
1. demo on ladattu
2. Sieltä egosharesta ladatun tiedoston laitat demo kansioon ja se kysyy korvataanko se ja se tiedostoon se ja se, niin painat kyllä.
PS, tietääkseni siellä on eng.kieliset ohjeet kun lataat egosharesta sen jutun... - simulaattoreita pelanneet
Täysversion saat kirjoitti:
1. demo on ladattu
2. Sieltä egosharesta ladatun tiedoston laitat demo kansioon ja se kysyy korvataanko se ja se tiedostoon se ja se, niin painat kyllä.
PS, tietääkseni siellä on eng.kieliset ohjeet kun lataat egosharesta sen jutun...tulevat pettymään raskaasti. Tässä bussi "simulaatiossa" ei pääse bussin sisältä ajamaan mikä auttaisi ajamisessa huomattavasti.
Mahdollisuutta muuttaa katselukulmaa ei ole ollenkaan, vaan käytössä on aina sama takaapäin loivasti alaviistoon kuvattu kulma.
Myöskään vapaata ajoa ei ole, vaan kaikki tehtävät ovat... niin, tehtäviä. Ajamaan pääsee ainoastaan kun tekee jotakin tehtävää.
Vanhempi rattiohjain kyllä tunnistetaan, mutta se ei itse pelissä toimi, eikä säätöjä pysty myöskään muokkaamaan. Näppäinohjaus on raivostuttavan typerä joten näppiksellä pelaajat tulevat poistamaan pelin parin testauskerran jälkeen. Aikataulussa kun on mahdotonta pysyä näppistuntumalla pelattaessa.
Yksi aivan erinomainen asia pelissä on jarrutukset ja matkustajien tunnelma bussissa. Äkkijarrutukset, törmäykset tai muut mokat syövät matkustajien mielenkiinnon ja he eivät tule bussin kyytiin ja poistuvat sieltä nopeammin. Se on erittäin hyvin simuloitu ja jos samanlaisen ominaisuuden saisi rekkasimulaattoriin ajettaessa esimerkiksi tilausajobusseja, olisi se erinomainen lisä tavallisen tavarakuljetuksen rinnalla.
Olihan se hauskaa tuota testata, mutta olisin todella odottanut kunnollista simulaattoria heiltä, eikä pelkästään tämänkaltaista arcade peliä.
Pari iltaa tuota menee varmasti hakatessa keneltä tahansa, mutta peli on tyypillinen arcade "aivot narikkaan" peli ja ei kestä uusintakierrosta ennenkuin pari vuotta on vähintään edellisestä pelikerrasta kulunut.
- se tiedosto
on poistettu!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.
Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk602102Sinä vain tulit elämääni
Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna921432Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?
Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.621265Tiesitkö mies
Kuinka paljon mulla oli tunteita sua kohtaan? Jos et tiennyt,olisiko tietäminen vaikuttanut tapahtumiin? Ihmettelen kyll701238- 1151115
- 67936
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur72909Jos siis saamme
Sen keskusteluyhteyden niin olisitko jo sinäkin rehellinen ❤️🙏 ne jää meidän välisiksi kaikki. Tarvitsemme toisiamme, j66873Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍75823Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."
The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise9822