Maailman kovin
kerho
61635
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Natural Born Killers ei ole maailman kovin kerho. Sellainen on O.O.K. Löytyy eräältä Rölli peikon levyltä. Tarkistakaa vaikka.
kiristys, uhkailu.... on levinnyt jo hiekkalaatikolle, milloin uhataan aseella alle 10-vuotiasta joka ei anna tikkaria
typerin? Ampua nyt 13-vuotiasta. Lapsellisen typerää touhua.
On aika selvää, että kaverilla sosiopaatin tai narsistin luonnevikaa. Suurella osalla vangeista mielenterveysongelmia. Jatkavat kasvamistaan Suomessa niin pitkään kun terveydenhuoltoresursseja leikataan jotta saadaan ihmisiä köyhyyttäville politiikoille uudet työtilat ja satojen tuhansien lomat ympäri maailmaa.
Sitten asiaan. NBK on ehkä Suomessa tunnettu, maailmalla hyvin vähän minkäänlaista huomiota.
Colombian cartels, Cosa Nostra, Aryan Brotherhood, Yakuza, jne jne. Kunnioitetut järjestöt jotka tekevät isoa rahaa.
13 vuotiaan tappoyrityksellä ei ole asian kanssa mitään tekemistä. Häpeäksi järjestäytyneelle rikollisuudelle.
Laittakaa mielestänne kovimpia kerhoja tänne.
Jätetään sitten ne "venäjän mafia, italian mafia"- vakiot jooko pois. Listatkaa vaikka nimettyjä ja tunnettuja perheitä erikseen.
ampuu kohti 13 - vuotiasta. Niskalaukaus tuomioksi tälle yhteiskunnan kävelevälle ulosteelle.