Vaimoni oli työnantajan järjestämällä pikkujoulumatkalla Viroon viime viionloppuna. Hän oli aika iloinen, mutta kuitenkin hiukan erilainen, kuin normaalisti. En sitä oikeastaan enemmälti huomioinut, ajattelin vaan, että on vaimolla varmaan olluta hauskaa... kunnes sain eilen kirjekuoren. Sellaisen pehmustetun. Olin yksin kotona ja kun avasin kuoren, se sisälsi ainoastaan DVD levyn jossa pieni maininta: "Tässä sulle vähän postia viikonlopusta".
Monet ajatukset käväisivät mielessäni kun menin olohuoneeseen ja laitoin levyn koneeseen.
Huokaisin hämmästyksestä, kun eteeni avautui näky missä vaimoni oli useamman miehen käsittelyssä. Mustasukkaisuus ja kkihko täyttivät samanaikaisesti mieleni ja hetken ko meinasin sulkea DVD-laitteen, mutta jotenkin halusin kuitenkin saada selvää, mitä siinä tapahtui.
Tunsin henkeni salpautuvan, kun näin oman kullan olevan polvillaan usean miehen edessä ja imevän heitä vuoron perään....
Jatkan, jos jaksan...
Pikkujoulun jälkeen
9
25331
Vastaukset
- Unteloinen
...meet vaimos postia availemaan. Saatana, sehän on rikos! Syytä ittees, runkkuperse.
- Unto osaa lukea?
Vain onko ymmärryksessä vikaa - tekstissä lukee, että sen kirjoittaja sai kirjeen eli joku ryhmäseksiin osallistunut tai kuvaajana toiminut lähetti pikkujoulun jälkipostia aviomiehelle.
Tietenkin edellyttäen, onko juttu totta...voi se todella ja valitettavasti ollakin.
- Aisuri!
Voi kun IHANAA! Olispa munkin vaimolla yhtä ihania pikkujoukokemuksia nyt kun pikkujouluaika koittaa! Olis tosi kiimaista, kun vaimo tulis kotiin nussittuna ja pillu täynnä vieraiden miesten spermaa. Ja parasta olis jos joku kuvais jutut ja lähettäs otoksen mulle.
- vaimosi olohuoneeseen
ja laita levy laitteeseen ja pyydän vaimoasi katsomaan sitä. Kertokoon, mitä teki ja miksi!
Sehän käyttäytyi kuin huora ja sitä lieneekin tuon reissun jälkeen...jos juttusi on totta.
Toivon sinulle voimia - kauheata tuollaista on nähdä omasta vaimostaan... - perwoaviomies
mä sain ekan videon vaimostani muutama vuosi sitten, ja tällä hetkellä mulla on jo noin 10
dvdtä hänen matkoistaan- tällä tavalla
nelikymppinen isosiskoni on ollut pikkujouluissa muutaman kerran, sekä muissa firman matkoilla joita joutuu työnsä puolesta tekemään useamman kerran vuodessa. siellä hän nai minkä ehtii kahden työkaverin kanssa. he luulevat että filmit tulevat avioparille vaikka olen oikeasti hänen veli. naida ei olla koskaan vaikka ammoin sitä yritettiinkin, ei vaan ole meidän juttu kun on nääs liikuntovamma. mutta runkkailtu ollaan kun on heidän kuvauksia katseltu ja hänen kertomuksiaan kuunneltu.
- huh!
tällä tavalla kirjoitti:
nelikymppinen isosiskoni on ollut pikkujouluissa muutaman kerran, sekä muissa firman matkoilla joita joutuu työnsä puolesta tekemään useamman kerran vuodessa. siellä hän nai minkä ehtii kahden työkaverin kanssa. he luulevat että filmit tulevat avioparille vaikka olen oikeasti hänen veli. naida ei olla koskaan vaikka ammoin sitä yritettiinkin, ei vaan ole meidän juttu kun on nääs liikuntovamma. mutta runkkailtu ollaan kun on heidän kuvauksia katseltu ja hänen kertomuksiaan kuunneltu.
Myönnettävä on että kommenttisi sai minut laukeamaan sormetukseltani.Niin perverssiä että ihan sydämestä ottaa.Eihän sitä kehtaa enää edes veljeään silmiin katsella kun muistutit meidän touhut vuosien takaa mieleeni.Tänään vielä pitäisi hakea hänet ja ajaa vanhempien luokse maalle yhdessä.Ehdottaisipa hän poikkeamista mökin kautta.Tällaisen selibaatin jälkeen olisin ihan valmis kokemaan sen kaiken uudestaan.
- Itsetunto OK
Ei voi olla totta?
Siis, että katot tuota eukkoasi vielä!
Jos et riitä muijallesi, pistä kiertoon. Säästyt monelta harmilta.
Mutta, jos et anna eukollesi tarpeeksi meisseliä, niin omapa on syysi...- mänööelämässä
Joku väitti huoraksi, näkyikö siinä tvtllä maksun tapahtuvan.
- Jos ei niin olipa tyhmä akka ku ilimatteeks jakaa.
Taitaa pitää sinnuu pilikkanaan, aisankannattajaa.
Joku ehdotti kiertoon pistämistä, mitä turhaan sehän on ollu kierroksessa jo vuosia...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 844562
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺854411Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭433759Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli163483Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle402977Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm102764En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä212701IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm392083Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1581748Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?
Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli1031291