Eilinen tulos jo pikkasen viittas siihen että taitaa meidän prinssessa Kadi olla tähti joka rikkaana BB talosta lähti :)
Myt tsempataan loppuun asti eikä jäädä uinumaan vaan loppu metreille asti.
Eilen huomasi saluunassa kuinka Kadi järkeili kullan käytön kanssa ,ei ollutkaan heti tuhlaamssa vaan halusi käyttää järkevästi ostoihin .Uskon että voittorahoillaankin hän osaa asioida muuallakin kuin alkossa .
Hei hei KADI voiton vei
8
291
Vastaukset
- Kadi itse tietää
Kadi on joutunut näkkileipä rahansa tienaamaan itse jo nuoresta lähtien pienillä palkoilla. Kyllä se on melkoinen rahankäytön korkeakoulu. Siinnä nyt ei ole mitään pahaa vaikka viinaa ottaa kun sitä talossa tarjotaan. Eipä siellä ihmeempiä virikkeitä ole.
Viinaahan siä ottaneet kaikki paitsi se iranin mies.- oon jussi
Kyllä minä ihailen tuota Kadin käytöstäkin eilen.Eipä Kadi antanut poikienkaan ja Riitan tuhlailla kultahippojaan, niinhän sitten kävikin että saivat viikkotehtävän suoritettua kunnolla 99%
Ei Kadi ole mikään juoppo sen kummemmin kun me muutkaan suomalaiset ja onhan Kadi Suomen kansalainen.Kyllä minä toivon ihan sydämmestäni ettÄ Kadi voittaa,onhan Kadissa jotain mitä muissa kilpailijoissa ei ole.siis kadille äänet ihan loppuun asti.Suvin ja Jarkon kannattajat nyt äänestämään Kadia. "KADI JA VIESTI NUMEROON 17106. - juotavaa!!!
Ottaa se Kadi viinaa enenmmän, kuin ns. normaaliottaja. Katso niit IRC- kuviakin, enemmän on laseja, kuin juojia,joka kuvassa, heh.
oon jussi kirjoitti:
Kyllä minä ihailen tuota Kadin käytöstäkin eilen.Eipä Kadi antanut poikienkaan ja Riitan tuhlailla kultahippojaan, niinhän sitten kävikin että saivat viikkotehtävän suoritettua kunnolla 99%
Ei Kadi ole mikään juoppo sen kummemmin kun me muutkaan suomalaiset ja onhan Kadi Suomen kansalainen.Kyllä minä toivon ihan sydämmestäni ettÄ Kadi voittaa,onhan Kadissa jotain mitä muissa kilpailijoissa ei ole.siis kadille äänet ihan loppuun asti.Suvin ja Jarkon kannattajat nyt äänestämään Kadia. "KADI JA VIESTI NUMEROON 17106....Kadin ihailija jo melkein alkumetreiltä saakka, olen ollut siinä käsityksessä, että Kadi olisi Viron kansalainen. Sitähän tässä on aika lailla toitotettu.
- jep jep...
Hyvin Kadi osaa tämän pelaamisen ja fanien naruista vetelemisen. Eipä ole Kadia viikkotehtävät kiinnostaneet ennen viimeistä viikkoa, vaan alkoholi on ajanut kaiken edelle.
Prinsessa-Kadi ei voita. Me todistamme etteivät nämä ole mitkään missi tai prinsessakilpailut vaan voitto ansaitaan ihan muilla ansioilla.- mejuu
Kadi 0700-71503
Kaikkemme teemme prinssessan voittamisen eteen .
Tässä tämä numero johon kantsii jos kantsii....soitella.
"mielipiteesi on rekistöröity,kiitos kuulemiin"
noh taas meni :)
- FIKSU..
KADI:) Oikeasti se on itse KULTA!!!:):) Kadi on ansaitsenut voiton.
- asiaa kirjoitat
Kadi on ollut alusta
alkaen BB:n mielenkiintoisin
IHMINEN, siksi Kadille voitto.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1383809Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3362944Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt81855Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa51588Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41069- 71914
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38854- 44764
- 64724
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat22708