..miten kadi voi olla johdossa? Näistä viimeisempänä antaisin rahat Kadille. Jokainen joka on katsonut ohjelmaa ymmärtää mihin voittorahat menisivät. Ihan suloinen tyttö jne, mutta järki käteen! Riita saisi eläkkeenturvattua jne, mutta on ollut taas siellä vaan muutaman viikon. Nikolle tai Saulille nyt ääniä ettei 50 000 EUROA MENE VÄÄRÄÄN OSOITTEESEEN! Ei millään pahalla, mutten ymmärrä miten tuo ihan hauskakin pörröpää on johdossa??! Itse pidän Nikosta. Vaikuttaa ainakin ihan nöyrältä ja aidolta miehenalulta. Samoin Saulikin. Nikossa on vaan sitä jotain "mammanpoikamaisuutta". MIETTIKÄÄ ENNENKUIN ÄÄNESTÄTTE! Kattokaa sitä sarjaa, älkääkä lukeko näitä tyhmiä rasisti-viestejä yms. yms. täältä. Olkoon vaikka virolainen tai homo, mutta luonne ratkaisee! ..ja mihin rahat menisivät. Minun mielipiteeni:
NIKO VOITTOON! tai ihan kuka vain, vaikka Riitta muttei sitä Kadia P L E S E !!!!!
NIKO VOITTOON! tai ihan kuka vain, vaikka Riitta muttei sitä Kadia P L E S E !!!!!
Vastaukset 4
Vanhimmat
Nimenomaan:Sauli tai Niko!Kunhan ei missään nimessä Kadi!Mistä tuo kuvitelma Kadin voitosta?Virolaiset ovat itse laittaneet kaikki äänet!Kadi ei ole fiksu alkuunkaan.Puhuu läpiä päähänsä ja sukulaisetkin tuntuvat olevan aivan outoa sakkia puheidensa mukaan.
Riitakin ennemmin voittoon,kunhan ei vaan Kadi!
näin me tehrään ja sillä siisti. Niko on typerä pelle eikä ansaitse voittoa.
Niko tai sauli.. Niko on aidompi. Sauli fiilistelee voittoa jo mielessään liikaa.
oon samaa mieltä,mä kannatan nikoa.aivan mahtava tyyppi enkä halua ett suomen bb,tä voittaa joku virolainen joka viel sanoo vihaavansa suomalaisia!ei sillä et mulla ois mitään ulkomaalaisia vastaan mut kuitenki ja jos kadi voittaa se 50 000 menee varmaa suoraa kurkusta alas...NIKO VOITTOON!