Yllätys luvassa

Voi hyvinkin olla, että äänet nollautuu ja jäljelle jääneistä kahdelle aletaan äänestää uudestaan. Tällä tavoin Subtv rahastaa eniten.


Olisi tylsää jos tämä olisi vaan tässä !
5275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

tuo tuli itsellenikin mieleen, olisi kyllä todella epäreilua äänestäjia, sekä asukkaita kohtaan.

No itse en oli ikinä yhtään ääntä tuonne laittanut, että silleen ihan sama.

Äänestä
  • rahaa en ole laittanut likoon senttiäkään

    Äänestä

Ku yksi putoaa, niin äänestetään lisää jäljellä olevista. Äänet ei kuitenkaan nollaudu missään vaiheessa.
Johan laki sanoo sen.
Kadihan tämän tulee voittamaan, siinä ei ole mitään epäselvää.

Äänestä
  • Äänestetään voittajaa mutta missään ei sanota,
    että onko äänestys yksi-tai moniosainen.

    Äänestä

Subtv ja Metronome Film & TV varaavat itselleen oikeuden muuttaa äänestyskäytäntöjä ja sääntöjä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-------- kirjoitti:

Voi hyvinkin olla, että äänet nollautuu ja jäljelle jääneistä kahdelle aletaan äänestää uudestaan. Tällä tavoin Subtv rahastaa eniten.


Olisi tylsää jos tämä olisi vaan tässä !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu