Nyt on aika pistää niitä ääniä menemään KADILLE oikein urakalla! Ero on tosi pieni Sauliin, pidetään huolta että Kadin äänet riittää voittoon.
Kadi on tuonut eniten viihdettä taloon ja pistänyt itsensä likoon koko rahan edestä. Ei ole välittänyt mitä ulkomaailmassa hänestä ajatellaan.
Lähetä viesti Kadi nroon 17106
Kadi on tuonut eniten viihdettä taloon ja pistänyt itsensä likoon koko rahan edestä. Ei ole välittänyt mitä ulkomaailmassa hänestä ajatellaan.
Lähetä viesti Kadi nroon 17106
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ei edes päiväkirja huoneessa suostu vastaamaan BB:n kysymyksiin, vaan heiluttaa päätään pouolelta toiselle kuin olisi joku vammainen. tällä tavalla se on taktikoinut koko syksyn, ettei tarvitsisi näyttää mitä ajattelee tai ajatteleeko yleensäkään mitään. Kadi kai tietää että näyttelemällä tyhmää saa tyhmiltä ihmisiltä sympatiaa ja ääniä. Vain tyhmät äänestää tyhmää ja niitä nyt näkyy riittävän.
Sauli on ansainnut voiton olemalla oma itsensä kaikkien kanssa. Nyt Kadi yrittää sitäkin sabotoida haukkumalla Nikoa ja Saulia, että ne esittää jotain.... Mitähän viron juoppolalli muuta tekee itse kuin esittää.
Aika tyhmältä näytti tuo sun kirjoitukses. Tervetuloa vaan meidän tyhmien joukkoon äänestämään Kadia.
olen vaihtanut sen vuoksi juuri kanavaa, kun on mennyt yli ja pahasti. Sauli voittaa!
Jos oot vielä suomalainen...Kato PEILIIN!!!!!!