Hyvä ja edullinen gamepad tärinällä?

Ehkä myös langaton...

Niin, gamepadin aattelin hankkia lähinnä NHL:ään ym. urheilupeleihin ja autoilupeleihin. Tärinä ois mukava olla jos sen kuitenkin sais pois päältäkin ja hintaa ~30€. Onko muuten langattomat täysin toimivia ja kuinka tärinä pelittää semmosissa? Jos ovat hyvinkin toimivia ratkaisuja niin olen valmis maksamaan langattomuudesta hieman lisääkin...Kiitos.

2

499

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • DUAL PLATFORM

      Langaton padi toimii mikäli pelin tekijä on laittanut tuen peliinsä...Yllätyin kun kokeilin Sega Rally revo peliä siinä tärinät toimi niinkuin pitikin. :)

      Suosittelen!!

    • Also DUAL PLATFORM

      Ei tosin ole langaton, mutta toimii yhtä hyvin kuin langaton pitkän johtonsa ansiosta, hieman edullisempi kuin langaton ja tärinä toimii.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      176
      11155
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      54
      5318
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      47
      2525
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      36
      2215
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1761
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      42
      1654
    7. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      31
      1300
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      35
      1246
    9. Tulemmeko hyvin

      Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
      Ikävä
      6
      1046
    10. Daniel Nummelan linjapuhe 2025

      Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo
      Luterilaisuus
      100
      976
    Aihe