Sauli

todellakin paljon enämpi, ainahan se puhuu että kun pääsee dokaa... työ ei kiinosta.Rahat menisi juhlimiseen.SIIS ANNAN ENNEN ÄÄNENI KAUNIILLE KADILLE
290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

olisi täällä tarvinnut ilmoittaa. Kadi on juoppo, tiedät sen.

Äänestä

Kyllä oot yhtä tollo kuin idolisikin, olet myöskin todella ¨aito¨

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juo ja juhlii kirjoitti:

todellakin paljon enämpi, ainahan se puhuu että kun pääsee dokaa... työ ei kiinosta.Rahat menisi juhlimiseen.SIIS ANNAN ENNEN ÄÄNENI KAUNIILLE KADILLE

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu