Että mä olen ollut jännittynyt ja hermostunut. Tänään piti alkaa menkat mutta ei ole vielä alkanut eikä ole mitään sellaisia tuntemuksiakaan. Mutta tein tänään testin joka oli kyllä negatiivinen..toivottavasti tein testin liian aikaisin. Itku tuli kyllä testin jälkeen, niin paljon harmitti. No toivottavasti ei ala niin vois sitten tehdä tesiä taas..
toivottavasti
ei ala..
4352
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
16.11 sain ovulaatiotestillä plussan eli 17 pv sitten!!:) Menkat alkaa yleensä 14-16 pv testin jälkeen, mutta eipä näy!!=)puoli vuotta yritystä takana ja pelko suuri et mitä jos ne alkaa sittenkin!? Tissit on herkkänä ja vatta on kirmaillut nyt 4pv oudosti! Tänä aamuna tuli rusehtavaalimaa ja luulin menkkojen alkaneen ja kans pääsi itku!:/ Mut USKOMATONTA, MUTTA totta siihen se jäi!!? Mitä ihmettä? Odotan vielä pari päivää, koska en haluais pettyä taas!!=( Mitään menkka oireita ei oo ollut, mikä on harvinaista mulle!!
OLEN RASKAANA!!!!!!!!!=)
kun menkat alkoikin viikonloppuna!! kyllä ketutti niin
Voi harmi sentään!!:( Toivotaan, et ensi kuussa tärppää sullekkin!=) Tiedän et odottavan aika on pitkä!?=/ Mulla on ultra 7.1., enkä malttais millään venata sinne saakka, et varmistuu onko kaikki hyvin!!