mukavamennä

seuraavan kerran, kun tietää että virolaiset ottaa suomalaiset hyvin vastaan, kun fanitamme heidän kadiaan. kadi voittoon, olet ihana.
4164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Voi teitä.

Varo vaan ,että ei taskus tyhjene sillä reissulla.

Äänestä

Yritetty jo kaksi kertaa ryöstää viron reissulla.. Kaiken maailman huumepiikkejäkin löytyy puistoista. Ei Kadia voittoon. Vaikka Riitta kunhan ei Kadia!

Äänestä
  • liikkuu. en suomessakaan liiku syrjäisillä kaduilla ja humalassa.

    Äänestä

  • missä... kirjoitti:

    liikkuu. en suomessakaan liiku syrjäisillä kaduilla ja humalassa.

    vastuussa Viron huume-ja rikosongelmistakin...ohhoh,on se vaan aika Kadi,vaikutusvaltanen tapaus...hohhoijakkaa kun te olette tyhmiä,oikein hävettää teidän puolestanne !!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


viroon kirjoitti:

seuraavan kerran, kun tietää että virolaiset ottaa suomalaiset hyvin vastaan, kun fanitamme heidän kadiaan. kadi voittoon, olet ihana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu