Vittu käsittämätöntä haastatella finalisteja noin minuutti!!Missä oli finalistejen parhaat palat yms...!!Suorataan täyttä VITTUILUA Äänestäjille ja katsojille!!Nyt sit näytetään jotain vitun juntti rokkitähdeksi !!Olisko ohjelma aikaa voinu jatkaa 23.00 asti??Saatanan saatana!!!!
Palautetta
subille... tämmönen
7421
0Äänestä
Vastaukset 7
Vanhimmat
Show siirtyi paremmille kanavilla. Ei niitä parhaita pätkiä nyt köyhille näytetä.
joo kyllä katsoin 24/7 ja mitä sieltä tuli vittu,vittu ei mitään,muutaman minuutin haastattelu!!Ja ei tarvii olla SAATANA rikas et saa 24/7 näkyy VITTU!! Jos tuli joltai muulta kanavalta ni kerro nyt vittu äkkiä!!
Jäin todellakin kaipaamaan finalistien haastatteluja sekä sitä että heille olisi näytetty omat parhaat palat ohjelmasta. Ois nähny niiden ilmeet jne.
Ja sitte tää Katajan haastattelu 24/7:ssa oli kans ihan mitään sanomatonta pa....
Olisi voinut jättää idiootti Marian haastattelu väliin, siinä niin turha ihminen kuin olla ja voi!!!
Ottakaa Mari Kakko takaisin!!
Olipa typerää, kun finalisteja ei juhlittu enemmän tuolla BB-talossa yleisön joukossa. Miksi ohjelmassa haastateltiin joitain alussa pudonneita einareita ja muita mitäänsanomattomia tyyppejä. Ens kerralla ainakin puol tuntia juhlintaa, missä kaikki finalistit ja kilpailijat mukana.
no niiku huomasit ei riitä ammattitaito tuotantotiimillä parempaan, kato täähän olisi yksin omaan ammattilaisten hommia. Kyllä koulunpenkki olisi monelle tuotantotiimin ihmiselle se oikeempi paikka.....VIELÄ
Eihän tässä mitään katsojia ollutkaan tarkoitus palvella, rahat pois ja sillä selvä.
Jää vain nähtäväksi miten tällainen katsojien aliarvioiminen vaikuttaa BB:n ensi kauteen?
Toisaalta kun ajattelee Suomalaista junttikansaa niin ei varmaan mitenkään?
taas ensivuonna on mukana turhaan epäilet ja tuotanto taas hykertelee kun rahaa tulee.Ainoa ongelma mistä saavat sellaisen uuden haukuttavan mitä Kadi oli kun kaikki kilvan haukku Kadia niin ettei chatissä kerinnyt edes viestejä lukea.Yksi ilta yhden tunnin aikana noin sataviestiä ja kaikki haukkui Kadia.Mistä löytyy vastaava rahasampo.