Karon Beach 24.2

Lähdetään perheen kanssa lomailemaan phukettiin 24.2. hotellina phuket orchid resort, onko muita lapsiperheitä menossa samoihin aikoihin ko.hotelliin? Onko tietoa hotellin aamiaisesta?
2646
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Meillä lento Oulusta Karon Beach Orchid resort lähtö 29.2 2 viikkoa.
Nähdään siellä.....

Äänestä

olimme viime vuonna ko. hotellissa se on todella hyvä hotelli aamupala on ihan hyvä aika länsimaalainen löytyy kaikkea kokit paistavat omeletteje joihin voit itse valita täytteen ja niin edespäin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Perheen kanssa lomalle kirjoitti:

Lähdetään perheen kanssa lomailemaan phukettiin 24.2. hotellina phuket orchid resort, onko muita lapsiperheitä menossa samoihin aikoihin ko.hotelliin? Onko tietoa hotellin aamiaisesta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu