BB-talon miehet

Minkä kokoista varustusta löytyy? Etenkin Niko ja Sauli sellaisia hottiksia, ettei oo tosikaan!
3953
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

alkaa komero raottua, siitä se lähtee kevyestä ironiseksi tarkoitetysta läpästä =)

Äänestä
  • keskustelupalstalla joku mieskirjoittaja veisti mainiosti, että on aina ennen pitänyt itseään exit-only-heterona, mutta katsottuaan tämänvuotisen bb kauden, p..nisi mielellään sekä Nikoa että Saulia.

    Tosi-tv avartaa!
    ;)

    Äänestä

Kyllähän ne Nikon ja Saulin vehkeet ehdittiin BB:n aikana nähdä ihan kunnolla. Varustus oli suoraan verrannollinen miesten kokoon. Nikolla pidempi letku ja Saulilla lyhyt tappi (niin kuin koko mies). :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysyväinen kirjoitti:

Minkä kokoista varustusta löytyy? Etenkin Niko ja Sauli sellaisia hottiksia, ettei oo tosikaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu