Onko totta

63102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

mietin kans ett pilaileekohan vai onks oikeesti noi yleissivistymätön.en sit osannu päättää. välillä vaikutti vitsiltä ja sit välillä vaikutti ihan tosissaan olevalta.

Äänestä
  • amerikkalaiset ovat,ne tietää oman osavaltion pääkaupunki eikä enempää.Suomesta ne eivät ole koskaan kuullut vaikka Suomi oli ainoa maa joka maksoi velat USA:lle toisen maailmansodan jälkeen.

    Äänestä

  • pishui kirjoitti:

    amerikkalaiset ovat,ne tietää oman osavaltion pääkaupunki eikä enempää.Suomesta ne eivät ole koskaan kuullut vaikka Suomi oli ainoa maa joka maksoi velat USA:lle toisen maailmansodan jälkeen.

    Jenkkien käsitys maailmasta:
    http://www.maailmankartta.fi/pohjois-amerikka.gif

    Äänestä

... hungry, is THAT a country?

Äänestä
  • Hungary, eli unkari

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uskomatonta... kirjoitti:

Pilaileeko nainen ?

http://www.youtube.com/watch?v=V3eS1zwfZQ0

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu