Kymysys =D

Missä kehitän Attackin 60 se on nyt 52 cb 63, def vain 30. Joten ei lessuehdotuksia. Minotaureja, ja mosseja ja hill giantteja olen jo kokeillut, mutta tuntuu niin hitaalta.
1152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Joten heti alkuun kysymys, ootkos Membu?
Jos OLET, niin ehdotan, "Ogreja" mitä on Castle Warssin lähellä, niiltä saa kai clueja, jos oikein muistan.
Jos ET, niin Red Spiderit on nopeeta "äxpeetä" :)

Silly Jay =P

Äänestä

Kommentoi aloitusta


*Ei kirjautunut* kirjoitti:

Missä kehitän Attackin 60 se on nyt 52 cb 63, def vain 30. Joten ei lessuehdotuksia. Minotaureja, ja mosseja ja hill giantteja olen jo kokeillut, mutta tuntuu niin hitaalta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu